Transfery

Nástupní místa pro transfer do/z Prahy na/z letiště u leteckých zájezdů

Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech, na níže uvedené destinace a v případě volné kapacity. Transfery se zajišťují autobusem, minibusem nebo osobním autem. Požadavek na transfer musí být uveden na smlouvě o zájezdu při zakoupení zájezdu a v kolonce „nástupní/výstupní místo“ musí být uvedena požadovaná nástupní/výstupní místa. Pokud nejsou splněny výše uvedené podmínky, klient ztrácí nárok na transfer zdarma. Není možné doobjednat zpětně. Transfer zdarma platí pro klienty, kteří měli zakoupený zájezd do 31.3.2023 a měli ho uvedený na původní smlouvě. Po tomto datu  za poplatek (500Kč/smlouva o zájezdu),  po odsouhlasení CK

Trasy nemusí přesně  odpovídat. V některých případech může dojít ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Vaše nástuní místo je pouze to, které máte uvedeno na smlouvě o zájezdu. V případě že budetet chtít nastoupit na jiném nástupním místě se může se stát, že se do transferu nevejdete. Může jet několik autobusů, které jsou určeny přesně na počet klientů z daných nástupních míst.  Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

Na smlouvu lze využít pouze jedna z těchto služeb: Transfer, Taxi nebo Parkování .

Trasa 1     Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Turnov, Ml. Boleslav, Mělník.

Trasa 2     Jilemnice, Vrchlabí, Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Český Brod, Úvaly

Trasa transferů 1  je platná pro zájezdy do destinací : Kréta, Skopelos, Alonissos, Parga, Ammoudia, Lefkáda (5.6.-15.6-26.6-6.7-17.7.-27.7.-7.8.-17.8.-28.8.-7.9.-18.9.-28.9), Kefalonie, Ithaka, Fourka (Chalkidiki), Kythira, Korfu (termíny 1.6.-12.6.-22.6.-3.7.-13.7.-24.7.-3.8.-14.8.-24.8.-4.9.-14.9.-25.9.), Paros, Naxos, Syros, Chios.

Trasa transferů 2  je platná pro zájezdy do destinací : Kréta, Skopelos, Alonissos, Parga, Ammoudia, Lefkáda (5.6.-15.6-26.6-6.7-17.7.-27.7.-7.8.-17.8.-28.8.-7.9.-18.9.-28.9), Kefalonie, Ithaka, Fourka (Chalkidiki), Kythira, Chios, Paros, Syros, Naxos.

Pokud máte objednaný transfer do Prahy na letiště a zpět a cestuje s vámi malé dítě, které musí mít dětskou autosedačku, zavolejte si 2 dny před odjezdem do kanceláře na tel.: 483 104 567 a informujte se jaký typ auta/ autobusu pojede. V případě, že pojede autobus, není dětská sedačka povinná. V případě, že pojede osobní vůz, sedačka povinná je. Po dobu vaší dovolené bude sedačka uschována v naší CK a při cestě zpět ji budete mít připravenou k transferu.

V případě, že vyžadujete nástupní místo, které není uvedeno v katalogu a je po naší trase, bude tato služba zpoplatněna částkou 200 Kč/osoba. Tento požadavek je nutné uvést na cestovní smlouvu do poznámky při objednání zájezdu a mít ho potvrzený od CK.

Dostave se, prosím, minimálně 15 min před odjezdem transferu. Na opozdilce se nečeká. Více informací k transferům je uvedeno zde : https://www.melissatour.cz/clanek/17-transfery-v-cr . V některých případech může dojít několik dní před odletem ke změně času odjezdu. K tomuto dochází vzhledem k tomu, že nejsou obsazena všechna nástupní místa a byli byste na letišti zbytečně brzy. V tomto případě vás budeme informovat e-mailem (doprava@melissatour.cz), telefonním hovorem z 483 104 567, popřípadě SMS (SMS brána pouze na odchozí zprávy), která je označena názvem Melissa. Pokud si toto budete chtít ověřit, tak pouze na e-mailu doprava@melissatour.cz

Privátní transfer v ČR/GR
Pokud požadujete privátní transfer na/z letiště v ČR/GR, rádi ho pro vás za poplatek zajistíme. Více informací v CK.

Kombinovaná doprava :

Místenka v autobuse :
při požadavku na konkrétní místa v autobuse, poplatek 200Kč/místenka.

Nástupní místa pro kombinovanou dopravu : Liberec, Jablonec n.N., Hodkovice, Turnov, Mladá Boleslav, Teplice, Ústí n.L., Litoměřice, Roudnice n.L., Slaný, Plzeň, Rokycany, Hořovice, Beroun, Praha, Hradec Králové, Pardubice, Havlíčkův Brod, Jihlava, Brno.

Výstupní místa pro kombinovanou dopravu : Praha a dále transfery dle leteckých zájezdů (Liberec, Jablonce n.N., Mladá Boleslav, Turnov, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Jaroměř, Trutnov, Jílemnice.

Trasa dále pokračuje: Bratislava – Budapest – Kecskenet– Subotice – Novi Sad – Beograd – Niš - Skopje - Evzonie (státní hranice s Řeckem) a následně do místa pobytu. Během přepravy může dojít ke změně autobusů, více informací v CK.