Transfery

Nástupní místa pro transfer do/z Prahy na/z letiště u leteckých zájezdů

Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech, v případě volné kapacity. Transfery se zajišťují autobusem, minibusem nebo osobním autem. Požadavek na transfer musí být uveden na smlouvě o zájezdu v kolonce „nástupní/výstupní místo“ při zakoupení zájezdu. Pokud nejsou splněny výše uvedené podmínky, klient ztrácí nárok na transfer zdarma. Není možné doobjednat zpětně. Transfer zdarma platí pro klienty, kteří měli zakoupený zájezd do 15.04.2022 a měli ho uvedený na původní smlouvě. Po tomto datu  za poplatek (500Kč/smlouva o zájezdu),  po odsouhlasení CK

Trasy nemusí přesně  odpovídat. V některých případech může dojít ke sloučení transferů pro více odletů/příletů a tím i k čekání na letišti (více informací v CK). Vaše nástuní místo je pouze to, které máte uvedeno na smlouvě o zájezdu. V případě že budetet chtít nastoupit na jiném nástupním místě se může se stát, že se do transferu nevejdete. Může jet několik autobusů, které jsou určeny přesně na počet klientů z daných nástupnáích míst.  Změna nástupního místa je možná maximálně 30 dní před odjezdem.

Na smlouvu lze využít pouze jedna z těchto služeb: Transfer, Taxi nebo Parkování
Trasa 1     Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Turnov, Ml. Boleslav

Trasa 2     Jilemnice, Vrchlabí, Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Český Brod, Úvaly

Trasa 3     Plzeň, Rokycany, Beroun, Žebrák

Trasa 4     Karlovy Vary

Trasa transferů 1  je platná pro zájezdy do destinací : Kréta, Skopelos, Alonissos, Parga, Ammoudia, Lefkáda, Kefalonie, Ithaka, Fourka (Chalkidiki), Kythira, Korfu, Paros, Naxos, Syros.

Trasa transferů 2  je platná pro zájezdy do destinací : Skopelos, Alonissos, Parga, Ammoudia, Lefkáda, Kefalonie, Ithaka, Fourka (Chalkidiki), Kythira, Korfu.

Trasa transferů 3 + 4 je platná pro zájezdy do destinací : Kréta, Skopelos, Alonissos, Parga, Ammoudia, Lefkáda, Kefalonie, Ithaka, Fourka (Chalkidiki), Kythira, Korfu, Paros, Naxos, Syros.


Pokud máte objednaný transfer do Prahy na letiště a zpět a cestuje s vámi malé dítě, které musí mít dětskou autosedačku, zavolejte si 2 dny před odjezdem do kanceláře na tel.: 483 104 567 a informujte se jaký typ auta/ autobusu pojede. V případě, že pojede autobus, není dětská sedačka povinná. V případě, že pojede osobní vůz, sedačka povinná je. Po dobu vaší dovolené bude sedačka uschována v naší CK a při cestě zpět ji budete mít připravenou k transferu.

V případě, že vyžadujete nástupní místo, které není uvedeno v katalogu a je po naší trase, bude tato služba zpoplatněna částkou 200 Kč/osoba. Tento požadavek je nutné uvést na cestovní smlouvu do poznámky při objednání zájezdu a mít ho potvrzený od CK.

Privátní transfer v ČR/GR
Pokud požadujete privátní transfer na/z letiště v ČR/GR, rádi ho pro vás za poplatek zajistíme. Více informací v CK.

Nástupní/výstupní místa pro zájezdy kombinovanou dopravou

Řídí se způsobem dopravy na/z místo pobytu (např. tam LETECKY S ODLETEM Z PRAHY = nástupní místa leteckých zájezdů, zpět busem platí trasy číslo 1, 2). Trasa dále pokračuje: Jihlava - Brno - Bratislava – Budapest – Kecskenet– Subotice – Novi Sad – Beograd – Niš - Skopje - Evzonie (státní hranice s Řeckem) a následně do místa pobytu.