Chat

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Libuše Horčíková - Chios odlety

Prosím o vysvětlení. Pochopila jsem, že při odletu z Chiosu bude mezipřistání, ale nenašla jsem zkratku SKU. Mohu prosím vědět, o jaké letiště se jedná? Děkuji.

Martin Vácha - Fourka - informace nejen o letovisku

Zdravím všechny melissáky, na příští rok plánujeme rodinou dovolenou po Alonissu, Kefalonii, Sivotě a dalších Fourku. Může mi někdo říci více info o letovisku (ubytování Venus, pláž, taverny v okolí) a také zda je co vidět v okolí autem a jaké jsou tam pláže. Vetšinou si bereme auto na 5 dnů a cestujeme po ostrově, tak zda to jde i zde a stojí to za to. Děkuji a budu rád za případné info :)

Jana Chládková - Lety Kythira

Dobrý den, asi hloupý dotaz - podle zkratky LXS v rozpisu letů by mělo být mezipřistání na a z Kythiry na Limnosu. Ale komentář výše je o Kalamatě a i časově mně přijde,že ten Limnos by se nestihl za půl hodiny z Kythiry. A zkratka Kalamaty je KLX, podle loňského rozpisu. Je mně to celkem jedno, kde bude mít letadlo mezipřistání, jenom mě to zarazilo.

Drahomír Koželuh - Letecká doprava Kythira

Dobrý den. Koukal jsem na předběžně časy letů na Kythiru a je tam mezipřistání na ostrově Lemnos? /Podle kódu letiště /. Děkuji za informaci. Koželuh

Bohumil Pražský - Odlety

Je sice brzy do odletu, ale mohu upozornit na malou chybičku u odletu z Kythiry, časy 12:00h odlet, 12:00h přílet- Kalamata - Praha.

I E - Nechystá se náhodou také Santorini ???

Dobrý den, když už se bude létat přes Santorini na Ios, napadá mě otázka, zda náhodou ještě nebude v nabídce opět ubytování na Santoriny (ideálně 7 denní :-) ), jako bývalo kdysi? Nebo se letadlo kompletně zaplní těmi, kteří budou cestovat až na Ios? Předem děkuji za odpověď.

Dagmar Kratzerová - Pojištění

Dobrý den, dá se při objednání zájezdu on line změnit výše pojištění pro storno ? Pokud zájezd stojí 24 tis. , automaticky skočí limit 15 tis.. Děkuji

Prosím o info

Zdravím všechny Melissáky a prosím o informaci. V kolik hodin se odlétalo v loni na Kefalonii a v kolik hodin se odlétalo zpět do Prahy. Díky moc.

Petr Sporník - Ostrov Syros-informace.

Melissáci, kdo byl letos na ostrově Syros, chtěl jsem Vás poprosit o nějaké informace ohledně této destinace. Jaké bylo cestování a návaznosti všech spojů, jak v Athénách tak i na Parosu.Jaké je letovisko Azolimnos a ubytovaní v Aigaio. Je to nová destinace a těžko se o něčem dopátráte. Děkuji Sporník.

I E - Skiathos

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak pokračují jednání ohledně Skiathosu? Je šance, že tento ostrov bude v nabídce (a případně kdy) nebo nikoliv? Předem děkuji za odpověď.

Drobná zkušenost

Je spousta dotazů ohledně půjčení auta. Letos jsme byli na Lefkádě a chtěli po nás kolem 70 Eur a to za každý den žádná sleva na více dní a navíc 800 Eur nějakou akontaci. Kde jsou zlaté časy když jsme si půjčili auto na 7 dní za 24 Eur na den.

Eva Štěpánová - Kefalonie stravování

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat, kde je domluvené stravování na Kefalonii v ubytování Water Side?l Děkuji za odpověď Štěpánová

Pes

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné cestovat s malým psem. Máme dvě čivavy, jezdí s námi už 7 let všude na dovolené, zvládli bez problémů cestu na Azurové pobřeží. Autem. Zajímal by nás řecký ostrov a možnost vzít naše pejsky sebou na palubu letadla a do některého z aparmánů.. Jiřina Voleníková

Jaroslava Kabešová - Oprava chyby v mém komentáři.

V poslední větě je uvedeno špatné datum. Správně má být ... na úroveň před datem 25. 10. 2021. Omlouvám se.

Jaroslava Kabešová - Obchodní podmínky, cena zájezdu

Dobrý den, v obchodních podmínkách č. IV - Cena zájezdu, odst. 5 je uvedeno, že ceny jsou kalkulovány k datu 25. 10. 2021. Takto kalkulované ceny byly z důvodu růstu cen pohonných hmot zvyšovány již u zájezdů v letošním roce o 1000,- Kč na osobu. To znamená, že pokud se ceny pohonných hmot nevrátí na úroveň před datem 25. 10. 2023, lze očekávat před sezónou opět zvýšení cen již zakoupených zájezdů o určitou částku jako letos?

Monika Koudelová - Kythira - Romantica Main Building

Dobry den, prosim je jeste nejaka sance, ze v terminu od 14-25.7. budou dalsi volna mista, nebo je jiz beznadejne vyprodano? Pro 2 dospele + 2 deti. Moc dekuji. Koudelova

miloslav boudný - změna v rezervaci

Dobrý den přeji mám rezervaci na Kythiru - Romantica Main Building. Potřeboval bych ji upravit jen na dvě osoby, nevšiml jsem si, že čtvrtou osobou může být jen dítě. Díky za info

Martina Rothová - Rezervace-objednávka

Dobrý den, u potvrzení rezervace na objednávku se u první i druhé osoby nabízí pouze cena před slevou. Jde o ubytování Chios- Pantelis. Při vytváření rezervace byla v nabídce taktéž pouze cena před slovou.

Dotaz

Zdravíme všechny Melissáky. Při dovolené na Kefalinii se přistává přímo na ostrově nebo je to kombinované s trajektem? Díky za info.

Olga Opatová - rezervace

Dobrý den, snažím se zarezervovat pro 2 osoby Chios, penzion Pantelis. Píše mi to: " v případě, že není volná kapacita ubytování podle Vašeho požadovaného počtu osob, vyberte si nejbližší možnou kapacitu ubytování. Cena se pro vás nemění. " Ovšem rezervace nelze udělat pouze pro 2 lidi, dokud nevyplním třetího, nepustí mne to dál. Co s tím?

Iveta Černá - Sleva Pražská plynárenská

Dobrý den, lze u vás uplatnit slevu ze zákaznické karty Pražské plynárenské? Mají v katalogu partnerů ještě Melissa travel s odkazem na neexistující stránky, tak nevím, jestli je jejich katalog úplně aktuální. Děkuji.

Jaroslava Kudrnová - Fourka - škeble či škebličky na pláži?

Nemáte někdo zkušenost, zda jsou ve Fource na pláži k nalezení škebličky? Vnučka ráda sbírá a dnes už jsou málokde. Děkuji.

Martina Pešková - faktura

Dobrý den, na faktuře na nezávazné objednávce jsou ceny bez slevy FM. Budou změněny až po závazné objednávce? Děkuji, Martina