Slevy

Aktuální % slevy jsou uvedeny u jednotlivých ubytování.

Sleva při včasném nákupu : sleva za včasný nákup je vyznačena v ceníku u jednotlivých ubytovacích kapacit. Výše slev se liší dle typu ubytovací kapacity. Sleva je platná pro měsíce listopad a prosinec. V měsíci lednu je nižší o 1%, v měsíci únoru o 3% a v měsíci březnu o 4 %. S touto slevou lze kombinovat slevu stálého zákazníka (+2 %) nebo slevu uhrazení celkové ceny zájezdu (+3 %). Sleva platí při zaplacení zálohy pouze 500 Kč/osoba. Aktuální výše slev najdete na našich webových stránkách (u jednotlivých ubytovacích kapacit). Pro výpočet ceny platí, že se slevy nedají kombinovat (např. sleva za včasný nákup např. 16% a cena za 3. osobu 1990 Kč).

Sleva stálého zákazníka : sleva stálého zákazníka ve výši 2% se dá kombinovat se slevou za včasný nákup, která je vyznačena v ceníku u jednotlivých ubytovacích kapacit. Sleva platí do 29.2.2024. Sleva platí při zaplacení zálohy pouze 500 Kč/osoba. Tuto slevu (2%) je možno kombinovat s výhodnou cenou (zelené ceny) za 3.-5. osobu. Na slevu stálého zákazníka má nárok každý, kdo s námi již alespoň jedenkrát cestoval.

Sleva při platbě celého zájezdu : sleva + 3% z katalogové ceny při uhrazení celkové ceny zájezdu, ihned při objednání. Sleva platí do 29.2.2024. Lze kombinovat se slevou za včasný nákup. Nelze kombinovat se slevou stálého zákazníka. Nově tuto slevu (3%) je možno kombinovat s výhodnou cenou za 3.-5. osobu. Ke slevě platba celého zájezdu vám navíc garantujeme NULOVÉ storno (bez vaší spoluúčasti), v případě uznané pojistné události. 

Sleva za doporučení : osvědčilo se nám pravidlo, že spokojený zákazník je tou nejlepší reklamou. Díky tomu jak nás prezentujete svému okolí, nám přibývají noví klienti. Jako poděkování jsme pro vás připravili akci, která vás za doporučení odmění. Každý, kdo nás doporučí a „přivede“ zákazníka, který s námi v minulosti ještě necestoval, obdrží, jako bonus, slevu ve výši 2% z ceny zájezdu nového zákazníka (platí stejná pravidla výpočtu této slevy jako u ostatních slev). Slevu lze kombinovat se všemi slevami. Při zakoupení zájezdu novým klientem, musí být v poznámce smlouvy o zájezdu uvedeno jméno a variabilní symbol zájezdu klienta, který nás doporučil. Později již tuto slevu není možné poskytnout. Sleva platí do 29.2.2024.


Nebo můžete využít CENY/AKCE*:
zvýhodněná CENA za 3./4./5. osobu ve studiu/pokoji, 4./5. osoba v apartmánu. Ceny naleznete v tabulce u ceníku dané destinace. Ceny u leteckých zájezdů od 1990 Kč.
dítě za zvýhodněnou cenu  (viz ceníky). Děti do 2 let za 1500 Kč (vč. cestovního pojištění léčebných výloh).

*Počet těchto míst je limitován. Čím dříve si svůj zájezd zakoupíte, tím větší máte šanci získat tuto výhodu. Pro výpočet ceny platí, že se slevy nedají kombinovat (např. sleva za včasný nákup např. 16% a cena za 3. osobu 1990 Kč). Též nelze kombinovat slevu za včasný nákup s jinými slevami, např. karta Sphere. Platí vždy výhodnější nabídka. Procentuální slevy se vztahují pouze na plně platící osoby, ne na ceny za 3. až 5. osobu, ne na další služby. Všechny procentuální slevy se vztahují pouze k základní katalogové ceně za zájezd (1. a 2. osoba). Postup pro výpočet % slev je následující. Cena zájezdu např. :  15 000Kč - 2% sleva (stálý klient) = 14 700Kč - 16% sleva (FM) = 12 348Kč.