Obsah ceny zájezdu

Cena všech zájezdů obsahuje:

leteckou přepravu s Smartwings a.s. a dalších přepravců (týká se leteckých a kombinovaných zájezdů, dále jen TVS), letištní a bezpečností taxy, transfery v Řecku, autobusovou přepravu (týká se kombinovaných zájezdů), deck na trajektu (týká se všech zájezdů, kde je přeprava trajektem), ubytování, služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona 159/1999 Sb.

Váhový limit pro lety se Smartwings jsou : odbavené zavazadlo 23 kg + 8kg příruční zavazadlo (rozměry 55x45x25). Toto neplatí pro destinaci Kythira, Skopelos, Alonissos, Chios kde je váhový limit pro odbavené zavazadlo 15Kg + 8kg příruční zavazadlo (rozměry 55x45x25). Pro lety s Eurowings a dále na Paros, Naxos, Syros platí odbavené zavazadlo 23 kg + malé  příruční (kabelka, baťůžek, taška na notebook) zavazadlo (rozměry 40x30x25)

Naši delegáti jsou vám k dispozici jak na mobilních telefonech, tak i v úředních hodinách na většině ubytování. Časy schůzek jsou vždy uvedeny na nástěnce. U vybraných destinací je v případě nutnosti zastihnete pouze na jejich telefonních číslech. Více informací v CK.

Použitý kurz pro stanovení ceny zájezdu je ze dne 30.09.2023, dle ČNB.