Across-Hotels-Resorts-Aqua-Oliva-Resort-67-1

Hotel Aqua Oliva Suites

Všechny termíny jsou vyprodány

Zobrazit všechny zájezdy

Termíny

Aqua Oliva Suites
Termín 18. 9. - 25. 9.
Počet dní/nocí 8/7
Objednat termín Vyprodáno
Junior Suite
Sleva
1. a 2. osoba 24 980 Kč

 

V ceníku výše jsou uvedeny katalogové ceny za 1. a 2. osobu před slevou (škrtnuté). V řádku pod katalogovou cenou naleznete aktuální cenu pro 1. a 2. osobu.  Ceny za 3.-5. osobu zobrazují řádky níže (vždy podle věku cestujícího a typu ubytování). 

Cena všech zájezdů zahrnuje: leteckou přepravu, letištní a bezpečnostní taxy, transfery v Řecku, autobusovou přepravu (týká se kombinovaných zájezdů), ubytování (stravování dle popisu ubytování), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona 159/1999 Sb. 

Transfey na/z letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.03. 2023, více info zde.  Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech. Parkování u letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2023 pro klienty, kteří nemají možnost využít transfer na letiště (bydlí dále než 30km od některého z našich nástupních míst)Taxi na letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2023 pro klienty kteří bydlí na území města Prahy. Více info zde  .

Informace

Poloha
Malý 4* boutique hotel vystavený v duchu filosofie feng šuej leží uprostřed bujné zeleně a kvetoucích keřů, na svažitém pozemku orientovaném k Jónskému moři. Jde o moderní komplex menších maximálně dvoupodlažních budov vybudovaných s citem k okolní přírodě a s využitím ušlechtilých materiálů jako je kámen, beton, sklo a nerez. Hotel stojí nad kouzelnou zátokou s nádhernou písčitou pláží (občas menší oblázek) s průzračnou vodou. Pláž Agia Paraskevi byla oceněná vlajkou čistoty Blue Flag a je charakteristická malým kostelíkem a nedalekým ostrůvkem, kam pohodlně a v bezpečně i doplavete. Hotel patří do společenství Across hotels.Nejbližší letiště Preveza je vzdálené 85 km, malebné městečko Parga 22 a letovisko Sivota 5 km. Můžete navštívit nespočet kouzelných a romantických pláží v okolí jako je Pisina, Bella Vraka, Mega Drafi Beach, Mikri, Megali Amos či mnoho zajímavostí jako je Acheron river, Zalongo, Necromadia, Dodoni, Zagoria, údolí Vikos, Artu, Parga, Igoumenitsa či kláštery Meteora.

Vybavení hotelu
Hotel má pouze 19 prostorných suite (44-55m2) lišících se výhledem a počtem místností. Jde opravdu o ojedinělý komorní hotel s malou designovou recepcí (24/7) přecházející v útulné loby s barem Aquosus, knihovnou, sluneční terasou, pool barem Sea view a 2 sladkovodními bazény pro děti a dospělé. Součástí je hlavní Oliva i Aqua a la carte restaurace. Dále hotel nabízí welness s masážemi a malou místnost na cvičení.Wifi internet je stejně jako slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu hotelu. Na pláži jsou lehátka za poplatek. Hotel nabízí služby prádelny, lékaře, půjčovny aut, baby servis, malé dětské hřiětě, minibus shutle servis do nedaleké Sivoty. Parkování přímo u hotelu.

Vybavení pokoje
Elegantní a prostorné suity se liší pouze velikostí, počtem místností (extra obývací pokoj) a výhledem do krajiny či na moře. Najdete zde prostornou king size bed, rozkládací sofa (možnost extra přistýlky pro dítě), křeslo, konferenční stolek, moderní sociální zařízení se sprchou, župan, přezůvky, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, individuální klimatizaci, internet Wi-fi zdarma, minibar (za poplatek), kávovar, varnou konvici, trezor i balkon. Podlaha je kryta dlažbou.

Junior Suita je vybavena prostornou king size bed, rozkládací sofa (možnost extra přistýlky pro dítě), křeslo, konferenční stolek, moderní sociální zařízení se sprchou, župan, přezůvky, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, individuální klimatizaci, internet Wi-fi zdarma, minibar (za poplatek), kávovar, varnou konvici, trezor i balkon. Maximální možné obsazení: 3 dospělí

Stravování je velice kvalitní, bohatá a chutná polopenze bufetem s orientací na lokální produkty, řeckou kuchyni i středomořská jídla. Jde o osobní rodinný servis s prvotřídními službami v klidném romantickém prosředí.

Náš názor
Hotel v nádherné přírodní scenérii, uprostřed bujné zeleně, vonících květin, nedaleko nádherné intimní pláže, přitom v soukromí a stranou ruchu velkých rušných letovisek. Jde o elegantní komorní hotel, doporučujeme především romanticky založeným klientům, párům na líbánkách a lidem vyhledávající velice dobrý servis, klid a nádherné koupaní v tyrkysovém moři s řádným plážovým servisem nedaleko.

Odkaz na WWW hotelu https://acrosshotels.gr/aquaolivaresort

Jednolůžková Junior Suita  (na dotaz) + 1 080 Kč/noc.

Výše pobytové taxy platné od 1.1.2018 v Řecku je pro studia a apartmány 0,50 €/noc/pokoj. Další informace najdete zde .

Vzdálenost z letiště: Preveza - Parga 90 km.

Předběžné časy letů naleznete v sekci ke stažení zde.

Parametry

 • Stravování: Polopenze
 • Typ ubytování: Hotel
 • Výhled na moře: ano
 • Wifi připojení: na pokoji
 • Trezor: zdarma
 • Možnost zapůjčení motorového člunu: ano
 • Možnost potápění s instrukturem: ano
 • Turistika: ano
 • Klimatizace: zdarma
 • Potápění: ano
 • Pláž: písčito-oblázková
 • Druh dovolené: klidná
 • S bazénem: ano
 • Vzdálenost od moře: 100 m
 • Vzdálenost od pláže: 100 m
Zobrazit mapu

Letovisko

Sivota je malé přímořské letovisko ležící na západním pobřeží Řecka. 26km od města Igoumenitsa a 33km od známého letoviska Parga. Pláže v letovisku jsou nositelem „Modré vlajky“, přidělované pouze místům s čistými a udržovanými plážemi. Kamkoliv se zde vydáte, pokaždé najdete větší či menší pláže s nádherným výhledem na moře a okolní krajinu. V Sivotě a blízkém okolí jsme napočítali celkem 27 pláží, rozmanitost a množství pláží v tomto počtu nenajdete na podstatně větších místech či ostrovech. Příjemné koupání je i na přilehlých ostrůvcích, ke kterým se můžete vypravit zapůjčeným člunem nebo výletní lodí. Základním orientačním bodem v Sivotě je nábřeží, kde můžete u frappé v kavárně pozorovat kotvící lodě, prodej ryb, nebo se procházet a pozorovat moře či západ slunce. Nechybí zde ani půjčovna aut, skútrů a motorových člunů.  Kouzlo Sivoty je v její pohostinnosti, krásné atmosféry pevniny a okolních ostrovů, které jsou na dohled.

Neuvěřitelná je zde barva moře, velké množství pláží s nádhernými kamínky a oblázky. Krása přírody, ale i veškerá dostupnost infrastruktury, což dělá ze Sivoty příjemné místo k odpočinku. Na nezapomenutelnou atmosféru má vliv jak místní podnebí, tak i dobrosrdečnost a přátelství místních obyvatel. Jestliže si chcete odpočinout u moře (aktivně či pasivně), Sivota je dobrá volba. A věřte, že vás v letovisku příjemní Řekové uvidí rádi, protože si váží turistů a jsou právem hrdi na toto nádherné místo, které přes veškerou vybavenost zůstává i nadále příjemným malým městečkem. Sivota je šikovné výchozí místo pro jednodenní výlety za historií (Dododni, Meteora, Nekromanteion), tak i za poznáním přírodních krás Vikos (nejhlubší propast v Evropě), horské vesničky Monodendri, Kipi a klenuté kamenné horské mosty z dob Turecké nadvlády. Při výletu k bájné řece Acheron se nabízí spojení bájné historie a přírody. Zajímavý cíl je též Ioannina – hlavní město oblasti Epirus, které ma orientální ráz. Hezký celodenní výlet za koupáním můžete podniknout lodí na pláže ostrovů Paxi a Antipaxi. 

Recenze

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Fotografie od klientů

Pro nahrání fotografií do fotosoutěže se musíte přihlásit.